• Gynekologické ambulance

Umístění

Budova A - areál nemocnice

Nemocnice také provozuje tři gynekologické ambulantní pracoviště mimo vlastní areál, kde je řešena běžná preventivní a akutní péče.

Všechny tyto ambulance přijímají nové pacientky.

Žádost o recept – Gynekologická ambulance nemocnice
Žádost o recept – Gynekologická ambulance Milovice
Žádost o recept – Gynekologická ambulance Rožďalovice
Žádost o recept – Gynekologická ambulance Křinec

Objednávka do gynekologické ambulance Milovice
Objednávka do gynekologické ambulance Rožďalovice
Objednávka do gynekologické ambulance Křinec

Ambulantní část je tvořena dvěma pracovišti v areálu nemocnice, které zajišťují preventivní a dispenzární péči, slouží pro kontroly pacientek po operaci a pro ošetřování všech akutních případů. Kromě zajištění 24hodinové příjmové ambulance dále provozují i specializované gynekologické poradny.

Při využití gynekologické pohotovosti v čase od 15.30 do 07.00 druhého dne, o víkendu a ve svátek je Vám účtován regulační (pohotovostní) poplatek ve výši 90 Kč.
Poplatek se hradí na recepci nemocnice při registraci pacienta (preferujeme platbu platební kartou).
Regulační poplatek není účtován pacientům, kteří jsou po návštěvě pohotovosti hospitalizováni.

Základní náplň ambulance je bez jakýchkoliv poplatků.

Objednání je nutné – v době ordinačních hodin na telefonu konkrétní ambulance nebo mimo ordinační hodiny emailem.

Registrace k porodu probíhají v rámci těhotenské poradny, objednejte se k registraci v 35. týdnu těhotenství  prostřednictvím  přihlašovacího formuláře,  zavoláme Vám zpět a domluvíme termín.
Přihlašovací formulář